• Tere & Welcome

Pakume abi kinnisvara ostmisel, müümisel, arendamisel ja haldamisel. 19 aastat turul.
Kinnisvaraga seonduvate küsimuste ring on lai: omandi- ja valdusega seotud küsimused, kinnisvara koormatistega seotud küsimused, rendi- ja üürisuhted, planeeringu- ja ehitusõiguslikud küsimused, arendamisega seotud küsimused, finantseerimise- ja tagamisega seotud küsimused ja palju muud taolist. Kõik koos või mõni neist võivad osutuda määrava tähtsusega teguriks eduka ostu-müügi tehingu planeerimisel ja teostamisel. Kuna kinnisvaratehinguga seonduv võib-olla üheks suuremaks otsuseks Teie elus, siis partner teejuhiks eelpoolnimetatud küsimuste lahendamisel, kulub marjaks ära. Pildid kinnisvarast, olgu need nii head kui tahes, ei asenda kinnisvaraga tutvumist kohapeal. Oma silmale ja teadmistele lisaks kogenud partneri silm ja teadmised annavad kokku soovitud tulemuse.
Tehingute korraldamisel lähtume turusituatsioonist ning oma parimatest teadmistest, kehtivatest kirjutatud- ning kirjutamata seadustest.

 • Naiste oletused on tunduvalt täpsemad kui meeste vaieldamatud faktid. - Rudyard Kipling.
  VD
  HD ja RD sõber
 • Tegelt pole inimesel viga midagi. Las ta kallistab. Jääme väärikateks. - Cavalier King Charles spanjel Touch of Gold alias Ruudi alias Ruts.
  RD
  VD ja HD sõber
 • Enamus otsib kauneid kohti, aga paljud kaunistavad kohti oma kohalolekuga. - Tervituseks kõigile kes on loonud oma kodu kauniks!
  HD
  VD ja RD sõber